Друк

Вітаємо з перемогою!

15 06 17 9Щорічно на Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» кращі педагоги-позашкільники України презентують свої професійні здобутки.

Цього року заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» відбувся 13-15 червня. Київщину на конкурсі представила Хмель Оксана Степанівна, керівник гуртка «Християнська етика» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості у номінації «Керівник гуртка-2017» в дослідницько-експериментальному напрямі наукового відділення філософії та суспільствознавства секції «Філософія, теологія, релігієзнавство та історія релігії».

15 06 17 10

Відповідно до умов проведення заходу на заключному етапі педагоги презентували своє педагогічне кредо та демонстрували свою майстерність під час проведення фрагментів занять.

Пишаємось педагогом – компетентним, творчим, ініціативним, відповідальним фахівцем, яка виборола ІІІ місце в номінації «Філософія, теологія, релігієзнавство та історія релігії».

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!