Друк

Семінар з підвищення кваліфікації по удосконаленню фахової майстерності

09 06 17 406 - 07 червня 2017 рокуна базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» було проведено семінар з підвищення кваліфікації по удосконаленню фахової майстерності інженерно-педагогічних працівників за професією: «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

У семінарі взяли участь майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін, з 25 навчальних закладів усіх регіонів України, на базі яких уже функціонують або створюються навчально - практичні центри по підготовці «монтажників санітарно - технічних систем та устаткування».

09 06 17 5

09 06 17 6

Перед учасниками семінару виступив директор Броварського професійного ліцею Ладан Микола Миколайович, який розповів присутнім про результати реалізації проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно -технічної освіти в Україні», що фінансувався Швейцарською Конфедерацією та компанією «Геберіт» і виконувався ГО ресурсний центр «Гурт».

Навчальну частину семінару проводив технічний консультант Швейцарської компанії «Геберіт Трейдіпг» - Антон Шовковий та практичні тренери, учасники проекту, які презентували навчальні модулі «Водопостачання», «Водовідведення», «Опалення».

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з матеріально - технічною базою навчально-практичного центру, який функціонує па базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» та отримати консультації, поради від фахівців по питанню облаштування НПЦ професійного спрямування.