Друк

Учнівська молодь Попаснянського району Луганської області на гостинах у білоцерківських лідерів

07 06 17 0286 червня на запрошення управління освіти і науки Білоцерківської міської ради на відпочинок у пришкільний табір для лідерів учнівського самоврядування «Успішний крок» приїхали 19 учнів Попаснянського району Луганської області.

Між управліннями освіти і науки Білоцерківської міської ради та управлінням освіти Попаснянського району Луганської області склалися добрі й дружні відносини. Юні білоцерківці щороку проводять благодійні акції на підтримку дітей Попасної. У вересні – «У Попасну для малечі зберемо до школи речі», у грудні – «Хай ангел в день Святого Миколая, Вас від біди і зла оберігає», у лютому – «Летіть пташки на український Схід весни і миру передать привіт», у квітні – «Великодній кошик для дітей Попасної» та інші.

07 06 17 29

Під час весняних канікул учні Попаснянської школи №1 приїздили до Білої Церкви зі своїм творчим проектом. Вони показали вистави, режисерами й акторами яких були самі діти. Ось тоді й виникла думка запросити юних попаснян відпочити разом із білоцерківськими лідерами.

07 06 17 30

Лідери учнівського самоврядування з радістю зустріли гостей. Під час урочистого відкриття табірної зміни кожен загін презентував себе та сферу своєї діяльності, свої таланти, аби ми вкотре переконалися в тому, що наші діти найталановитіші.

Табір активістів надає чудову можливість і відпочити, і цікаво та змістовно провести час, та ще й оволодіти основами лідерства, що, безумовно, стане учням у пригоді наступного навчального року. На кожного тут чекають цікаві й потрібні справи, різноманітні конкурси, змагання, у ході яких активісти зможуть перевірити свої організаторські здібності, уміння працювати в команді й у потрібний момент брати відповідальність на себе, планувати конкретні справи та знаходити шляхи їхньої реалізації.

За 18 днів перебування в таборі діти з Попасної матимуть згоду безкоштовно відвідати театр ім. П. Саксаганського, кінотеатр ім. О.Довженка, дендропарк «Олександрія», а також побувати на екскурсіях містом Білою Церквою та видатними місцями Київщини.

Ми сподіваємося, що перебування на білоцерківській землі залишить у гостей незабутні враження, що час, проведений у таборі, стане для кожного тим прекрасним періодом, якого щороку з нетерпінням і надіями чекають школярі. А також діти, здружившись, привезуть у свої домівки дух єднання та дружби, отриманий від білоцерківців, і допоможуть дорослим зрозуміти, що Україна – єдина, неподільна, незалежна держава.