Друк

Зустрічаємо делегацію з Донецької області

07 06 17 23Другий рік поспіль у рамках масштабного проекту «Інтеграція через діалог» на базі навчальних закладів України функціонують Локальні центри громадянської освіти, мета яких – надання інтеграційної допомоги дітям, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Зокрема, такий локальний центр є і на базі Білоцерківського НВО «ЗОШ I-III ступенів №15 – ДЮСОК».

07 06 17 24

Нещодавно відбулась довгоочікувана зустріч учасників Білоцерківського локального центру з Бахмутським локальним центром Донецької області, який працює на базі Бахмутського НВК. Співпраця між двома закладами триває вже більше року: це і Skype-конференції, і онлайн- листування.І ось юні білоцерківці приймають гостей у рідному місті. Учні 6,8 та 9 класів Бахмутського НВК змогли не лише ближче познайомитися зі своїми однолітками з Білої Церкви, але й ознайомилися з чудовим містом над Россю: побували на Замковій Горі, в дендропарку «Олександрія», стали учасником квесту «Чи знаєш ти моє місто?», майстер-класу з виготовлення піци в піцерії «Челентано», переглянули виставу «Дуже проста історія» в театрі ім. Панаса Саксаганського.

Директор БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» Слободянюк Н. Г. та координатор Локального центру Богінська Л.П. висловлюють велику подяку за сприяння та підтримку заходу начальнику управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрику Ю.Ф., директору ЦТДЮ «Соняшник» Гутник В. Д., за фінансову підтримку – народному депутату України Марченку О.О., директору театру Ускову В.В., ПП «Маршалок», ПП «Дригалого».

Сподіваємося, що така зустріч стане доброю традицією.