Друк

Таланти, твої Васильків

01 06 17 171 червня 2017 року відділом освіти Васильківської міської ради спільно з ВМ ЦДЮТ проведено 25 – й міський фестиваль творчо – обдарованих дітей «Таланти, твої Васильків!» Фестиваль проходив з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей на якому було відзначено та нагороджено обдарованих дітей міста, які є переможцями та призерами Всеукраїнських та обласних етапів предметних олімпіад, конкурсу – захисту науково дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук, спортивних та творчих конкурсів.

На фестивалі були присутні:

Міський голова В. І. Сабадаш, заступники міського голови, депутати міської ради, начальник відділу освіти Л. О. Козак, директори шкіл та позашкільних навчальних закладів, педагоги, які підготували обдарованих дітей, батьки.

Мер міста Володимир Іванович Сабадаш вручив грамотами та грошові премії в номінації «Наука» 36 надзвичайно розумним та обдарованим учням, номінації «Спорт» - 19 юним спортсменам, які є переможцями та призерами Всеукраїнських чемпіонатів з різних видів спорту. Найбільше перемог - 55 було здобуто учнями міста в номінації «Творчість».

01 06 17 18

Святковий настрій створили діти – переможці творчих конкурсів, вихованці ВМ ЦДЮТ та вихованці школи мистецтв.

01 06 17 19

Хочеться подякувати юним обдаруванням, їх наставникам, батькам за перемоги.

Віримо, що славетне місто Васильків має дуже багато талановитих дітей, яких з кожним роком буде ставати більше і всі вони збиратимуться на фестивалі «Таланти, твої Васильків!»