Друк

Всеукраїнський тиждень права на Яготинщині

01 06 17 4Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань.

З 29 травня 2017 року стартував тиждень права у 17 пришкільних таборах з денним перебуванням дітей та в 15 літніх мовних таборах. Всього 995 учнів 1-10 класів долучилися до ряду заходів, на яких педагоги формували у юних таборян знання громадянських, політичних та соціальних прав людини.

 

Із задоволенням відпочивальники пришкільних таборів брали участь у проектних роботах «Я маю право», «Всі люди народжуються вільними», «Життя людини – найвища цінність», «Прав без обов’язків не буває».

01 06 17 5

Мотивацію до поглиблення правових знань формували вікторини          «Мої права», «Чи знаєш ти закон?», «В країні Феміди», «Конвенція ООН про права дитини».

01 06 17 6

Позитивні емоції викликав у юних правознавців конкурс малюнків на тему «Я маю право на…».

Для старшокласників підготовлено юридичні аукціони «Мої права та обов’язки». Учні 5-8 класів активісти рольових ігор «Я і закон», «Не порушуйте мої права».

Педагоги забезпечили для дітей перегляди мультимедійних презентацій «Протидія торгівлі дітьми в Україні», «Права та пільги для учасників антитерористичної операції».

Проблема захисту прав дитини – особлива і надважлива. Наш обов’язок та покликання навчати дітей відстоювати себе, висловлювати власну позицію, знати закони України про права дитини і людини.